Singor Bruschino

Singor Bruschino

Pierwszą operą V Royal Opera Festiwal był "Signor Bruschino" Gioachino Rossiniego. Wystąpią w niej światowej sławy artyści oraz uczestnicy Akademii Belcanto.  

V Royal Opera Festival

V Royal Opera Festival

Zapraszamy na V Royal Opera Festival! W tym roku w programie Festivalu znajdą się niezwykłe dzieła Gioacchino Rossiniego oraz w tym roku Giovanniego Pacciniego. Partnerem Głównym Festivalu jest Województwo Małopolskie. 
VII Festiwal Piosenki

VII Festiwal Piosenki

W połowie lutego, 16-18 lutego 2023 r., w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emilia Fieldorfa "Nila" odbywał się finał VII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". W przesłuchaniach finałowych wzięło udział ponad 250 osób. 

Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy na Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym "Zapora - nigdy się nie poddam", który będzie można usłyszeć 20 lutego o godz. 19.00 w Filharmonii Krakowskiej. Na scenie pod batutą Janusza Wierzgacza wystąpią znani lubiani artyści. 

Chwała na wysokości...

Chwała na wysokości...

Chwała na wysokości, a pokój na ziemi... - świąteczny koncert kolęd z udziałem Pary Prezydenckiej realizowany w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 

IV Royal Opera Festival

IV Royal Opera Festival

Zapraszamy na IV Royal Opera Festival! Od 18 czerwca do 10 lipca 2022 r. w Krakowie i Wadowicach odbędzie się sześć koncertów operowych. Jak co roku głównym artystą jest Gioacchino Rossiniego, tak będzie również i w tym roku, kiedy usłyszmy znakomitych artystów w jego niepowtarzalnych utworach.