Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy na Koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym "Zapora - nigdy się nie poddam", który będzie można usłyszeć 20 lutego o godz. 19.00 w Filharmonii Krakowskiej. Na scenie pod batutą Janusza Wierzgacza wystąpią znani lubiani artyści. 

Chwała na wysokości...

Chwała na wysokości...

Chwała na wysokości, a pokój na ziemi... - świąteczny koncert kolęd z udziałem Pary Prezydenckiej realizowany w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 

IV Royal Opera Festival

IV Royal Opera Festival

Zapraszamy na IV Royal Opera Festival! Od 18 czerwca do 10 lipca 2022 r. w Krakowie i Wadowicach odbędzie się sześć koncertów operowych. Jak co roku głównym artystą jest Gioacchino Rossiniego, tak będzie również i w tym roku, kiedy usłyszmy znakomitych artystów w jego niepowtarzalnych utworach. 

Panufnik niezapomniany

Panufnik niezapomniany

Zapraszamy na koncert "Panufnik niezapomniany" w wykonaniu naszej Orkiestry Symfonicznej Passionart, którą pokieruje Justyna Chmielek-Korbut. Odbędzie się on w kościele pw. Wszystkich Świętych w Sobolowie 26 czerwca 2022 r. o godz. 17.00.

Różne oblicza tańca

Różne oblicza tańca

Już 17 marca kolejny koncert w ramach programu "Dyrygent-rezydent", który poprowadzi Justyna Chmielek-Korbut. Muzyczny wehikuł czasu - Różne oblicza tańca to temat koncertu, podczas którego usłyszymy Orkiestrę Filharmonii Krakowskiej. 

Niezwyciężony - Franciszek Niepokólczycki

Niezwyciężony - Franciszek Niepokólczycki

Za nami koncert Niezwyciężony - Franciszek Niepokólczycki. Koncert Galowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który można obejrzeć na stronie Instytutu Pamięci Narodowej oddział w Krakowie. Dziękujemy Partnerom wydarzenia za wsparcie już po raz kolejny tego przedsięwzięcia.