La Creazione

La Creazione

"La Crezione" Josepha Haydn'a wpisało się w tegoroczny program III Royal Opera Festiwal. 1 lipca 2021 r. sala koncertowa Filharmonii Krakowskiej wypełniła się, by wysłuchać interpretacji tego utworu wykonywanego przez zagranicznych solistów pod batutą Luciano Acocella. 

La scala di seta

La scala di seta

Pierwszy koncert w ramach Royal Opera Festival to opera Gioachino Rossiniego "La scala di seta" wystawiona 21 czerwca 2021 r. w Filharmonii Krakowskiej. Fantastycznych solistów i Orkiestrę Filharmonii Krakowskich poprowadził José Miguel Pérez-Sierra.       

III Royal Opera Festival

III Royal Opera Festival

Zapraszamy na III edycję Royal Opera Festival! W programie trzy koncerty, w których wystąpią artyści z Polski i zagranicy. W programie: "La scala di seta" i "Elisabetta, regina d'Inghilterra" Giachino Rossiniego oraz "La Creazione" Josepha Haydna.        

Spotkajmy się w Ogrodach Królewskich

Spotkajmy się w Ogrodach Królewskich

W weekend 28-29 maja w Ogrodach Zamku Królewskiego Warszawie odbędzie się Majowe Święto Kina Ocalonego od Zapomnienia! Pokazom plenerowym będzie towarzyszyła muzyka filmowa w wykonaniu Orkiestry Passionart pod batutą Janusza Wierzgacza.  

"Modlę się i przebaczam"

Zapraszamy na koncert "Modlę się i przebaczam" - koncert w hołdzie wdzięczności za pontyfikat i ocalenie Ojca Świętego Jana Pawła II. Transmisja odbędzie się 13 maja 2021 r. na antenie TVP 1 o godz. 20.15. 

Po raz 10. Żołnierzom Wyklętym

Po raz 10. Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy do obejrzenia 10. Koncertu w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, który dostępny jest na naszym kanale You Tube. Dziękujemy Organizatorom i Partnerom wydarzenia za wsparcie już po raz kolejny tego przedsięwzięcia.