Gala Finałowa VI Festiwalu

Gala Finałowa VI Festiwalu

14 listopada w Filharmonii Krakowskiej odbyła się Gala Finałowa VI Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". Była ona podsumowaniem przesłuchań finałowych, w których wzięło udział ponad 160 uczestników z całej Polski. 

Radość Miłosierdzia

Radość Miłosierdzia

Orkiestra Symfoniczna Passionart i Górecki Chamber Choir 16 października wykonali koncert "Radość Miłosierdzia" w parafii św. Urbana w Roczynach. Utwór został skomponowany przez Jana Kantego Pawluśkiewicza do słów Leszka Aleksandra Moczulskiego. 

Koncert

Koncert "Soli Deo"

11 września Górecki Chamber Choir wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenovskiej i Chórem Polskiego Radia zaśpiewali koncert "Soli Deo" w Świątyni Opatrzności Bożej. Koncert został zrealizowany z okazji obchodów beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy do udziału w VI edycji Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". W tym roku Festiwal odbędzie się w 11 miastach w Polsce i w dwóch za granicą: w Wilnie i Grodnie. 

Ten zwycięża, kto miłuje

Ten zwycięża, kto miłuje

Zapraszamy na koncert z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Róży Czackiej: "Ten zwycięża, kto miłuje", który zostanie wyemitowany 12 września na antenie TVP 1 o godz. 20.15. Pod batutą Janusza Wierzgacza usłyszymy Orkiestrę Passionart, a także...

Warmia zdobyta!

Warmia zdobyta!

Górecki Chamber Choir zakończył tournèe po Warmii! Te kilka dni obfitowało w liczne próby i koncerty w pięknych miejscach - bazylice archikatedralnej we Fromborku w ramach Copernicus Open i bazylice kolegiackiej Dobrym Mieście w ramach Święta Warmia.