Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy na koncert Niezwyciężony - Franciszek Niepokólczycki. Koncert Galowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 1 marca 2022 r. o godz. 20. 30 na antenie stacji TVP 3. Wystąpią Orkiestra Symfoniczna Passionart oraz Chór Filharmonii Krakowskiej pod batutą Janusza Wierzgacza. 

Dyrygent-rezydent

Dyrygent-rezydent

To program, którego rezydentem została Justyna Chmielek-Korbut z Orkiestry Symfonicznej Passionart. Program pozwala na prezentację i promocję polskich dyrygentów, a także stwarza możliwość współpracy i bezpośredniego kontaktu z zawodowymi zespołami i nabywania praktyki. 

Gala Finałowa VI Festiwalu

Gala Finałowa VI Festiwalu

14 listopada w Filharmonii Krakowskiej odbyła się Gala Finałowa VI Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". Była ona podsumowaniem przesłuchań finałowych, w których wzięło udział ponad 160 uczestników z całej Polski. 

Radość Miłosierdzia

Radość Miłosierdzia

Orkiestra Symfoniczna Passionart i Górecki Chamber Choir 16 października wykonali koncert "Radość Miłosierdzia" w parafii św. Urbana w Roczynach. Utwór został skomponowany przez Jana Kantego Pawluśkiewicza do słów Leszka Aleksandra Moczulskiego. 

Koncert

Koncert "Soli Deo"

11 września Górecki Chamber Choir wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenovskiej i Chórem Polskiego Radia zaśpiewali koncert "Soli Deo" w Świątyni Opatrzności Bożej. Koncert został zrealizowany z okazji obchodów beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy do udziału w VI edycji Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". W tym roku Festiwal odbędzie się w 11 miastach w Polsce i w dwóch za granicą: w Wilnie i Grodnie.