Żołnierzom Wyklętym

Żołnierzom Wyklętym

Za nami 13. Koncert Galowy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, który odbył się 3 marca 2024 r. Wypełniona sala koncertowa Filharmonia Krakowskiej była wspaniałym świadectwem oddania hołdu Żołnierzom Wyklętym. Dziękujemy za waszą obecność! 

Koncert Żołnierzom Wyklętym

Koncert Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy na Koncert Galowy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Już 3 marca o godz. 18.00 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie spotkamy się, by uczcić pamięć o Żołnierzach Niezłomnych. Na scenie wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej.

Cyrulik Sewilski

Cyrulik Sewilski

Operą finałową w ramach 5. edycji Royal Opera Festival był "Cyrulik Sewilski" Gioacchino Rossiniego, który był wystawiany dwa razy: 7 i 9 lipca 2023 r. 

Prawdziwy hołd (Il vero omaggio)

Prawdziwy hołd (Il vero omaggio)

Wielkim dziełem mistrza belcanto Gioacchino Rossiniego był "Prawdziwy hołd"(Il vero omaggio), który wybrzmiał w murach Filharmonii Krakowskiej 8 lipca 2023 r. 

Arabowie z Galii

Arabowie z Galii

Podczas 5. edycji Royal Opera Festival na scenie Filharmonii Krakowskiej pojawiło się dzieło Giovanniego Paciniego "Arabowie z Galii", które zostało bardzo dobrze przez publiczność. 

Singor Bruschino

Singor Bruschino

Pierwszą operą V Royal Opera Festiwal był "Signor Bruschino" Gioachino Rossiniego. Wystąpią w niej światowej sławy artyści oraz uczestnicy Akademii Belcanto.