III Royal Opera Festival

III Royal Opera Festival

Zapraszamy na III edycję Royal Opera Festival! W programie trzy koncerty, w których wystąpią artyści z Polski i zagranicy. W programie: "La scala di seta" i "Elisabetta, regina d'Inghilterra" Giachino Rossiniego oraz "La Creazione" Josepha Haydna.        

Spotkajmy się w Ogrodach Królewskich

Spotkajmy się w Ogrodach Królewskich

W weekend 28-29 maja w Ogrodach Zamku Królewskiego Warszawie odbędzie się Majowe Święto Kina Ocalonego od Zapomnienia! Pokazom plenerowym będzie towarzyszyła muzyka filmowa w wykonaniu Orkiestry Passionart pod batutą Janusza Wierzgacza.  

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy na VI edycję Festiwalu

Zapraszamy do udziału w VI edycji Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima". W tym roku Festiwal odbędzie się w 11 miastach w Polsce i w dwóch za granicą: w Wilnie i Grodnie. 

"Modlę się i przebaczam"

Zapraszamy na koncert "Modlę się i przebaczam" - koncert w hołdzie wdzięczności za pontyfikat i ocalenie Ojca Świętego Jana Pawła II. Transmisja odbędzie się 13 maja 2021 r. na antenie TVP 1 o godz. 20.15. 

Po raz 10. Żołnierzom Wyklętym

Po raz 10. Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy do obejrzenia 10. Koncertu w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, który dostępny jest na naszym kanale You Tube. Dziękujemy Organizatorom i Partnerom wydarzenia za wsparcie już po raz kolejny tego przedsięwzięcia.

Próby do nagrań

Próby do nagrań

W weekend 20-21 lutego trwały próby do 10. Jubileuszowego Koncertu w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Próby odbywały się już z solistami - laureatami Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej.